שדרוג מטבחים

דלתות בהזמנה צביעה בתנור

משתלם כלכלית

בהשוואה למטבח חדש

עיצוב מחדש

ביום אחד של עבודה

מתחייבים לאיכות

מוצר איכותי עם אחריות ל-7 שנים

אודות

עיצוב מטבחים

מבצעים עיצוב מחדש למטבח שלכם אם זה בצביעה בתנור או בהחלפת דלתות חדשות

עבודה מקצועית

אנו עובדים עם חומרי הגלם העמידים והטובים בשוק ועם בעלי מקצוע בעלי ניסיון רב

אחריות וליווי

הדגל שלנו הוא מתן שירות במענה אנושי ואחריות לשנים ארוכות

7 שנים על הצביעה   12 שנים על הפרזול

שלבי עבודה

פגישה בבית הלקוח ואישור הצעת המחיר

לקיחת מידות וסגירת הפרויקט

הזמנת חומרים ומוצרי פרזול

הכנת כל החלקים המיועדים להתקנה

פינישים על כל החלקים ואריזה

הגעה לבית הלקוח להתקנה

להצעה השאירו פרטים

שאלות ותשובות

דבר ראשוני שצריך לעשות זה ניקיון של כל החלקים הנצבעים בחומרים מסירי שומנים, דבר שני זה שיוף של כל החלקים על מנת להוריד את השכבת צבע הישנה ואז צביעה בכמה שכבות, קודם שכבת היסוד שמקשרת בין העץ לצבע האטום, ואז שכבת השלייף לק שאוטמת את הכל בצבע שהלקוח בחר

החלפת דלתות ביום אחד של התקנה בבית הלקוח או לצביעה של המטבח לוקח שבוע אחד של עבודה, ביום הראשון עושים את הפירוק של הדלתות מטבח וכל החלקים הנלווים אשר צריכים גם להצבע יחד עם הדלתות ואז יש עבודה של כמה ימים, יום ניקיון, יום שיוף, וכמה ימים של צביעה אשר בין שכבת צבע לשכבה השנייה יש תהליך של יבוש והתקשות, ואז מגיע יום ההרכבה מחדש.

המחירים יכולים לנוע בין 3,000 ל- 17,000 וכמובן מושפע מהרבה מאוד גורמים, אם צריך לפרק את כל הארונות מטבח ולקחת את כולם לשיוף וצביעה, או אופי העבודה, האם זה מדריש תיקון של הדלתות בגלל חבלה או גודל המטבח, בשביל לקבל הצעת מחיר מדויקת למטבח שלכם תצרו קשר או השאירו הודעה ותקבלו הצעת מחיר מדויקת.

על צביעת ארונות מטבח האחריות היא ל-7 שנים שלמות.

על הפרזול כמו מגירות או צירים יש אחריות של 12 שנים.

אנו חברת עיצוב מטבחים תמיד זמינה למתן שירות במענה אנושי ונותנת פתרון לכל בעיה, הכל מתחיל במתן תשובות לשאלות, עד למענה על כל בעיה שיכולה להיות.

אם אתם הולכים על צביעה של המטבח אז יש לכל בחירה של צבע מתוך מניפת צבעים עם מספר צבע שנשאר איתכם לכל צורך עתידי אם זה הוספה של יחידות וכולי.

יש נא גם האפשרות להחלפה של הדלתות לדלתות חדשות, לפעמים זאת הבחירה הנכונה לעשות, אם אתם רוצים לדעת מה נכון לכם אתם יכולים ליצור קשר וכבר לקבל מידע מה הדרך הנכונה ביותר לחדש את המטבח.

לצביעת שלייף לק בתנור יש עמידות רבת שנים, אם שומרים בצורה נכונה על הדלתות היא יכולה להחזיק כמה עשורים טובים בלי הצורך בתיקון או צביעה מחדש, צביעת השלייף לק כבר מוכחת בשוק כחומר ציפוי עמיד מאוד עם רמת הגימור הגבוה ביותר אשר משרתת לשנים ארוכות, עם קבלת העבודה רצוי להשמע להוראות.

לקוחות ממליצים

המחויבות שלנו

אנו חברת עיצוב מטבחים מדגישה את המחויבות שלנו כלפי קהל לקוחותינו.

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

שדרוג מטבח ישן/קיים

שדרוג מטבח הוא לקיחה של מטבח קיים ולשדרג אותו בצורה שאתם רוצים, אם זה בעיצוב חדש של הדלתות, אם זה בהוספה של יחידות(ארונות) אחסון.

הפעולה שקורת במהלך השדרוג היא מאוד כלכלית לכם כלקוחות מכיוון שיש לכם התנהלות מול בעל מקצוע אחד שזה הנגר שבמהלכו הוא מוסיף לכם, מחליף לכם או צובע לכם את המטבח בלי הצורך להיכנס לשיפוץ גדול עם כמה בעלי מקצוע מה שקורה במטבח חדש, חלק מהשירותים של שדרוג מטבח הוא הוספה של יחידות, החלפה של דלתות, החלפה של צירים לצירים שקטים, או צביעה של המטבח בתנור, והינה הרי לכם תוצאה מדהימה ביום אחד או יומיים של עבודה אצלכם בבית שלא משאירה אותכם לחיות בלי מטבח כמה חודשים כמו במקרה של מטבח חדש.

שדרוג מטבח קבלן

שדרוג למטבח קבלן יכול להיות הפתרון הכי טוב שלכם, מטבח הקבלן הוא לרוב מאוד בסיסי ולא מעוצב או לא מתוחכם במיוחד, על ידי כמה פעולות אתם יכולים להרוויח מטבח ברמה גבוה אפילו מטבח מאוד יוקרתי, הוספה של כמה יחידות אחסון, החלפה של הדלתות, כבר יתנו לכם מטבח משודרג מעבר לנורמה ויהיה לכם מטבח שלא יגביל אותכם אם זה באחסון או בשטח עבודה, היום המטבח קבלן הם בסיס טוב לעבודת השדרוג, אם אתם משפחה של 4-5 נפשות אתם תצטרכו עוד כמה יחידות ארונות על מנת שתכלו לאחסן את כל הכלי מטבח שברשותכם, התוצאה היא מטבח מרשים וגדול בעלויות מאוד ידידותיות ללקוח, לפי ניסיון אישי אין שום צורך לפרק מטבח קבלן חדש ולהחליפו במטבח אחר בגלל שחסר לכם שטח אחסון או העיצוב לא לטעמכם, תכנסו כבר עכשיו לגלריית העבודות שלנו ותראו כמה עבודות של שדרוג למטבח קבלן שעשינו ותכלו לראות בעצמכם את התוצר הסופי.

חידוש מטבח קיים

שדרוג מטבח קיים הוא עבודה על הבסיס של המטבח, בעצם על היחידות(ארונות) מטבח ללא החלפתם של הארונות, בשדרוג מטבח קיים אנו מחליפים או צובעים את הדלתות הקיימות תוך כדי שמירה על המבנה הקיים, מוסיפים יחידות אחסון(ארונות מטבח) חדשים ובכך יש לכם מטבח משודרג. החלפת דלתות מטבח הן הפעולה הכי טובה והכי משתלמת לעיצוב מחדש של המטבח, אם ברצונכם לעשות שינוי מכיוון שהעיצוב המטבח הקיים הוא כבר מיושן או בלוי הרי לכם שדרוג למטבח קיים, אנו חברת עיצוב מטבחים מתמחה בשדרוגים מכל הסוגים ומציעה רמת פיניש מהגבוהות בשוק, אם זה על ידי החלפת דלתות ברמת גימור ואיכות חומרים גבוהה ואם זה על ידי החלפת קנטים בהדבקה ידענית על כל המסגרת, החומרים שאנו עובדים איתם הם מגוונים מאוד ולכל אחד יש את התמחור שלו, אנו צרו קשר כבר היום ותקבלו במהרה הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת.

פרויקטים שלנו

צביעת ארונות מטבח בנתניה

צביעת ארונות מטבח בהרצליה

חידוש מטבח בשלומי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי